Windows Live Messenger

2011 15.4.3538.513

3.8

25

Yeni messenger artık piyasada!

6.1M

Bu uygulamayı oyla

Windows Live Messenger, internette en popüler hızlı mesajlaşma programı haline geldi. Her yeni versiyonu binlerce kullanıcıyı etkiliyor ve bu kez de farklı olmayacak.

Bir zamanlar MSN Messenger olarak bilinen Windows Live Messenger, Microsoft'un bu en beğenilen hızlı mesajlaşma istemcisinin milyonlarca kullanıcısına son hediyesidir.

Bu yeni Messenger'da sesli ve videolu iletişim zenginleştirilmiştir ve artık kalitesi öncekinden çok daha iyi durumdadır, çalıştırdığınız ilk anda bunu farkedeceksiniz.

Windows Live Messenger elbette MSN Messenger'ı en çok kullanılan mesajlaşma istemcisi yapan tüm özelliklere sahiptir, örneğin; yüz ifadeleri, göz kırpmalar, duvar kağıtları, el yazıları vb., ayrıca multimedya ile ilişkili sohbet pencerelerindeki tuşlar gibi yeni özellikleri de içerir.

Yeni göz kırpmaları, bilgisayardan telefon görüşmeleri, dosya paylaşımı ve kapalı durumdaki beklenen mesajları deneyimleyebilir; artık rehber listenizdeki kişiler nete bağlı durumda olmasalar bile hızlı mesajları gönderebilirsiniz ve onlar da çevrim içi olduklarında mesajlarınızı alabilirler.

Uzun Ömürlü Windows Live Messenger deneyimi!
Uptodown X